training
29-01-2026 | pak regie op strategische personeelsplanning
Aan het stuur – HR als regisseur van Strategische Personeelsplanning
De wereld verandert voortdurend en sneller dan ooit. Hierin liggen volop kansen voor organisaties die vooruit durven te kijken op het gebied van personeel. Hoe zorg jij er als HR-manager voor dat je niet alleen uitvoert, maar écht aan het stuur zit van je Strategische Personeelsplanning?
Wij, vanuit Primatch HR Groep en Winkracht|HR, leren je graag hoe je van een reactieve naar een regisserende en strategische aanpak gaat.
- Datum: Donderdag 29 januari 2026
- Locatie: Honderdbunderweg 5, 5151 RJ, Drunen, Vergaderboerderij de Rooijakker
- Tijd: 09:00 – 16:00
- Voor wie: HR-managers die meer de regie willen pakken
- Door wie: Linda Heijmans (Winkracht|HR) en Sandra Bruurmijn (Primatch HR Groep)
- Kosten: €595,- (inclusief lunch, locatie en materiaal)
Wat ga je leren?
- Inzicht in je eigen patronen én lef ontwikkelen om meer regie te pakken en dit in te zetten in gesprekken met MT en leidinggevenden.
- Tools en kennis rondom Strategische Personeelsplanning (SPP), inclusief scenario-denken, skills-gap en data als stuurinstrument.
- Werkvormen en praktische tips die je direct kunt toepassen om de juiste mensen binnen te halen en te behouden.
- Hoe recruitment en planning elkaar versterken én hoe employer branding en de candidate journey aan SPP gekoppeld kunnen worden.
Om jou echt wat mee te geven werken we met concrete casussen, oefenen we met gesprekstechnieken en delen we ervaringen met jou en leer je van de ervaringen van andere deelnemers, die je niet zomaar online vindt.
Waarom Strategische Personeelsplanning?
Door als HR regisseur van Strategische Personeelsplanning te worden, creëer je direct waarde voor jouw organisatie. Je werft minder ad-hoc, haalt betrokken medewerkers binnen en weet deze te behouden en bent meer wendbaar bij veranderende marktomstandigheden.
Waarom Winkracht|HR & Primatch HR Groep?
Door onze bundeling van HR-strategie en strategische tot praktische recruitmentkennis krijg jij zowel richting als direct toepasbare handvatten.
- Winkracht|HR heeft jarenlange ervaring in het begeleiden van organisaties en HR-professionals naar een hoger niveau. Ze geloven in menskracht, lef, vertrouwen en de ruimte om te groeien. Vanuit die visie helpen ze HR om meer regie te pakken en een gelijkwaardige gesprekspartner te worden voor het management.
- Primatch HR Groep is een ervaren recruitment consultancy partner die bedrijven ondersteunt om zélf slimmer en effectiever personeel te werven. Met een doordachte aanpak en praktische tools helpen zij organisaties de juiste mensen aan te trekken en te behouden.
ZIEN WE JE DAN?
Ja, ik wil me aanmelden! (beperkt aantal plaatsen beschikbaar)
Je gaat naar huis met kennis, concrete tools, frisse energie en een netwerk van vakgenoten. Heb je nog vragen aan ons over de trainingsdag of ben je benieuwd naar iets anders? Mail ons gerust.
Wij kijken ernaar uit je te ontmoeten!
Team Primatch HR Groep & Winkracht|HR

WIE HOSTEN HET EVENT?
Sandra Bruurmijn
-
Ervaren Recruitment Consultant
-
Passie voor Employer Branding en Strategische Personeelsplanning
-
Denkt praktisch en heeft oog voor resultaat
-
Ondersteunt bedrijven in regio Waalwijk, Den Bosch en Utrecht

Linda Heijmans
- Maakt strategie direct toepasbaar
- Jarenlange HR- en verander ervaring
- Helpt jou meer regie te pakken
- Praktisch, scherp en betrokken

AANMELDEN EVENT?
Vertel ons wie je bent, dan sturen we een bevestiging.
Event 29-01
Training Sandra & Linda
* verplichte velden
